چرا طبیب ویزیت؟

­چرا طبیب ویزیت انتخاب همگان است؟

   

طب سنتی و استفاده از آن نیازمند دریافت مشاوره از مشاورین متخصص است. زیرا به دلیل ساختار بدنی و مزاجی مختلف بین افراد نحوه مصرف و نوع داروی گیاهی مورد استفاده با هم متفاوت است. همین امر باعث شده طبیب ویزیت برای رفاه حال شما در کنار سایت خود اپلیکیشن را قرار داده تا بتوانید در مکانی امن و با خیالی آسوده مشاوره بگیرید، و از بیماری پیشگیری نمایید. پزشکان و بیماران می توانند با استفاده از طبیب ویزیت مشاوره دهند یا مشاوره دریافت نمایند. این مشاوره شامل مشاوره دارویی یا مشاوره مزاجی، بیماری و غیره می باشد. برای پاسخ به این سوال که چرا طبیب ویزیت را باید انتخاب کنیم تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

طبیب ویزیت را بهتر بشناسیم؟

یک تیم خلاق، نو آور و حرفه در سال 1390 با ارائه برنامه مشاوره ای در حوزه طب سنتی وارد عرضه رقابت شدند و به مرور زمان با پیوستن بخش مشاوره به این اپلیکشین توانست با دیگر، به شکل دیگر به بیماران طب سنتی خدمات دهد طبیب ویزیت با استفاده از بهترین و ماهرترین پزشکان در امر مشاوره توانسته بالاترین رضایت مندی را از دید مخاطب را دریافت نماید. دسترسی به مشاوره طبیب ویزیت 24 ساعته می باشد و این امکان را به شما می دهد در ابتدا سوابق بیماری و خصوصیات مزاجی خود را وارد نمایید. که این اطلاعات در پرونده شما باقی می ماند و روند مشاوره و برای شما آگاهانه و آسان می نماید.    

چرا باید طبیب ویزیت را انتخاب نماییم؟

طبیب ویزیت با شناخت نیاز جامعه در عرصه ای جدید قدم نهاده است. با ارائه مشاوره به بیماران سنتی اقدام به درمان و پیشگیری بیماری ها کرده است. مشاوره آنلاین با استفاده از سایت و اپلیکیشن این امکان را به شما می دهد. در هر نقطه جغرافیایی که قرار دارید فقط با استفاده از اینترنت به طبیب ویزیت دسترسی پیدا کنید و از خدمات ویژه آن بهرمند شوید. دسترسی آسان، قیمت مناسب، بیش از 1000 مشاور فعال، بالاترین رضایت مشتریان، دسترسی 24 ساعته و دارای مجوز های مورد نیاز توانسته است، در تمام کشور برای بیماران خدمات ارائه دهند. طبیب ویزیت با معرفی پزشکان مجرب، داروهای سنتی مناسب با طبع و مزاج شما با تجویز پزشک مشاور و ارائه انواع خدمات طب سنتی باعث محبوبیت شده است.  

 

چرا باید از اپلیکیشن طبیب ویزیت استفاده نماییم؟

اپلیکیشن طبیب ویزیت با ارائه خدمات به دو دسته پزشکان و بیماری شروع به فعالیت نموده است. پزشکان ماهر می تواند با ثبت نام در این اپلیکیشن آمادگی خود را برای مشاوره به بیماران اعلام نمایند. بیماران با عضویت در این اپلیکیشن و وارد کردن اطلاعات مزاج و سابقه درمانی خود به پزشکان برای مشاوره کمک می نمایند. مشاوره ای امن با متخصصین طب سنتی، امکان مشاوره با هزاران مشاور، دریافت خلاصه مشاوره توسط مشاور برای دسترسی آسان در هر مرحله، پشتیبانی آنلاین، دریافت سابقه درمانی که به مشاورین کمک می کند تا مشاوره ای بهتر را ارائه دهند.

اپلیکیشن طبیب ویزیت برای پزشکان مشاور

تمامی پزشکان می توانند با وارد شدن به اپلیکیشن طبیب ویزیت و ثبت نام و تکمیل پروفایل خود اقدام به مشاوره نمایند. ابتدا تمام مدارک و گواهی را در اپلیکیشن ثبت می نماید و بعد از تایید طبیب ویزیت به شما امکان مشاوره داده می شود. شما باید موارد زیر را حتما تکمیل نمایید:
  • هزینه مشاوره به تومان وارد نمایید.
  • روز های فعالیت (آنلاینی) خود را انتخاب کنید.
  • در صورت تجویز دارو به بیماران در قسمت کد اختصاصی دستور خود را وارد نمایید.
  • بعد از اتمام مشاوره خلاصه از مشاوره را تکمیل نمایید.
پزشکان گرامی می توانند با مراجعه به بخش لیست مشاوره ها، اگر بیمار قبلا مشاوره ای دریافت کرده بود، شرح کامل بیمار در مشاوره های گذشته را مطالعه نمایند. در بخش مزاج و سابقه درمانی بیماران می توانید از سابقه بیماری، بیماران و طبع آن ها مطلع شوید. درصورت هر گونه ابهام پشتیبانان ما اماده پاسخ گویی به شما هستند.

اپلیکیشن طبیب ویزیت برای بیماران

بیماران برای دریافت مشاوره می توانند در سایت ثبت نام کنند. ابتدا شماره همراه خود را ثبت نمایید. سپس اطلاعات مزاجی و سابقه درمانی خود را وارد کنید. و با انتخاب مشاوره مورد نظر و پرداخت هزینه صفحه مشاوره برای شما باز می شود و می توانید با مشاوره خود ارتباط برقرار نمایید. ارسال پیام متنی و صوتی و ارسال عکس نیز به شما برای دریافت مشاوره ای بهتر کمک می کند. در صورت هر گونه سوال با پشتیبانی ما تماس حاصل نمایید.

 

قیمت مشاوره در طبیب ویزیت

امروزه دریافت مشاوره با نسبت زمانی که برای شما اختصاص داده می شود، دریافت می گردد. که هزینه های بسیار بالایی می باشد. اما طبیب ویزیت برای رفاه حال شما با در نظر گرفتن طرح های مشاوره این خدمات را برای تمامی بیماران راحت نموده است. سه نوع طرح را ارائه می دهد: • طرح نقره ای این طرح به صورت رایگان بوده، دارای یک ساعت مشاوره و تکرار مشاوره در صورت نیاز پزشک می باشد. • طرح طلایی طرح طلایی با پرداخت مبلغ ناچیزی می توانید از 10 مشاوره رزرو شده مشاوره بگیرید. امکان مشاوره دارویی در این طرح وجود دارد. • طرح حق اشتراک در ازای پرداخت مناسبی می توانید مشاوره یک ماه دریافت نمایید. مشاوه دارویی نیز در این طرح موجود است. تمامی طرح های مطرح شده توسط طبیب ویزیت دارای پشتیبانی تلفنی می باشد.

سخن پایانی

طبیب ویزیت یک سایت و اپلیکیشن در حوزه طب سنتی است که با ارائه خدمات مشاوره توانسته است مورد توجه عموم مردم قرار بگیرید. تا به الان به این سوال توانسته اید پاسخ دهید که چرا طبیب ویزیت انتخاب همه است؟ پیشنهاد ما به شما برای استفاده از داروهای گیاهی و پیشگیری بیماری، مشاوره از مشاورین ماهر است. زیرا با توجه به مزاج، سابقه درمانی و تداخل گیاهان دارویی باهم باعث می شود به شما و بدنتان آسیب برسد. یکی از ویژگی های بارز طبیب ویزیت ارائه خدمات رایگان و پولی است. مشاوره با دریافت هزینه ای مناسب برای بیماران کمک بسیاری به روند درمان بیماری می کند. پزشکان در طبیب ویزیت با داشتن مدرک های معتبر و سابقه و تجربه کاری عالی آماده ارائه مشاوره طب سنتی و دارویی می باشند.

پیام بگذارید