img

ما متخصص تشخیص پزشکی هستیم

طبیب ویزیت یک تیم خلاق، نو آور و حرفه ای در سال 1390 با ارائه برنامه مشاوره ای در حوزه طب سنتی وارد عرضه رقابت شد. و به مرور زمان با پیوستن بخش مشاوره به این اپلیکشین توانست به شکل دیگر به بیماران طب سنتی خدمات دهد. طبیب ویزیت با استفاده از بهترین و ماهرترین پزشکان در امر مشاوره توانسته بالاترین رضایت مندی را از دید مخاطب را دریافت نماید. دسترسی به مشاوره طبیب ویزیت 24 ساعته می باشد و این امکان را به شما می دهد در ابتدا سوابق بیماری و خصوصیات مزاجی خود را وارد نمایید. که این اطلاعات در پرونده شما باقی می ماند و روند مشاوره و برای شما آگاهانه و آسان می نماید.

 • طبیب ویزیت با شناخت نیاز جامعه در عرصه ای جدید قدم نهاده است.
 • دسترسی آسان، قیمت مناسب، بیش از 1000 مشاور فعال
 • بالاترین رضایت مشتریان، دسترسی 24 ساعته و دارای مجوز های مورد
img
500+

پزشکان در محل کار

img
587+

بیماران خوشحال

img
500+

تختخواب های پزشکی

img
200+

برنده جوایز

خبرنامه

مشترک شدن در خبرنامه ما


  گواهینامه ها

  آنچه مشتریان ما می گویند

  طبیب ویزیت با شناخت نیاز جامعه در عرصه ای جدید قدم نهاده است. در هر نقطه جغرافیایی که قرار دارید فقط با استفاده از اینترنت به طبیب ویزیت دسترسی پیدا میکنید و از خدمات ویژه آن بهرمند میشوید.

  img
  img
  محمد انواری

  طی این یک دهه ای که در زمینه مشاوره های پزشکی و آنلاین کار میکردم از اپلیکیشن های متفاوتی خدمات گرفتم. بی شک طبیب ویزیت از بین همشون خدمات متمایز تر و مفدتری رو ارائه میدهد که تشکر و قدردانی میکنم از تیم زحمت کش طبیب ویزیت

  img
  img
  محمدرضاباقری

  بی نهایت ممنون از پشتیبانی حرفه ای و سریع شما تشکر بنده رو به گوش مدیریت برسونید. سرفراز و موفق باشید

  img
  img
  داورپناه

  به جرات می توان گفت طبیب ویزیت یکی از موفق ترین شرکت ها در حوزه ارائه مشاوره طب سنتی میباشد. طی این چند سال در کنار این خدمات گسترده، تیم های فنی بسیار قوی در زمینه خدمات و پشتیبانی، بهترین سرویس دهی رو ازشون گرفتم.

  img
  img
  img
  img
  img